Telefon: +90 (312) 354 6422 | E-posta: info@madoorssistem.com

Madoors Mantar Bariyer Sistemleri Madoors Geçiş Otomasyon Sistemleri

Mantar Bariyer Haberleri

Madoors, Dubai Intersec Güvenlik Fuarı 2014'e Katılım Sağladı


Madoors, Dubai Intersec Güvenlik Fuarı 2014'e Katılım Sağladı

Birleşik Arap Emirlikleri'nin en önemli ticaret merkezlerinden biri olan Dubai'de, 19-21 Ocak 2014 tarihleri arasında Intersec Güvenlik Fuarı organize edildi. Dubai International Convention and Exhibition Centre’da düzenlenen etkinliğe Madoors Sistem olarak güvenlik çözümlerimizi sunduğumuz standımızla katılım sağladık. 

Yapılan sunumlar arasında özellikle mantar bariyer, araç altı görüntüleme sistemi ve road blocker çözümlerimiz ilgi toplarken, tüm imalatımızın kendi atölyemizde yapılması, yazılım dâhil sistemlerimizin kendi mühendislerimiz tarafından geliştiriliyor olması, ziyaretçilerin özellikle dikkatini çeken ve beğenisini toplayan hususlar olmuştur.

Devamını okuyun

Madoors, Tüyap 2014 Kapı, Pencere, Cam Fuarına Katılım Sağladı


Madoors, Tüyap 2014 Kapı, Pencere, Cam Fuarına Katılım Sağladı

Madoors Sistem olarak Tüyap 2014 Kapı, Pencere, Cam Fuarına katılım sağladık. Fuarda döner, kayar, kanatlı, akordiyon, hangar ve tersane, PVC hızlı ve fotoselli kapı sistemlerimizi tanıttık. Ziyaretçilerimize özellikle ürünlerimizin bizzat kendi atölyemizde üretildiğini ve sonrasında yurtiçi ve yurtdışı piyasaya gönderildiğini anlattık.

Devamını okuyun